IMPREGNAT NANO WODOODPORNY DO SKÓR BUTÓW ODZIEŻY

KAPS

Nowy produkt

NANO PROTECTOR-200 ml

Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem wodą i brudem oparta o najnowsze nano-technologie. Przeznaczona do skór gładkich, nubuckowych,zamszowych oraz tekstyliów. Nie używać do skór lakierowanych i syntetycznych.Preparat nie tylko zapobiega absorpcji wilgoci,ale także znacznie ogranicza brudzenie się materiałów przy równoczesnym zachowaniu właściwości oddechowych skóry 

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

29,90 zł brutto

Więcej informacji

Opis produktu NANO PROTECTOR -KAPS-200 ml Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem wodą i brudem oparta o najnowsze nano-technologie. Przeznaczona do skór gładkich, nubuckowych, zamszowych oraz tekstyliów. Nie używać do skór lakierowanych i syntetycznych. Preparat nie tylko zapobiega absorpcji wilgoci, ale także znacznie ogranicza brudzenie się materiałów przy równoczesnym zachowaniu właściwości oddechowych skóry. Dzięki nano-technologii preparat podczas aplikacji rozdrabnia się na mikroskopijne kropelki i przylega do poszczególnych włókien tekstylnych i skóry. Są one bardziej odporne na wilgoć oraz brud POJEMNOŚĆ 200 ML !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz 10.00 - 18.00 oraz soboty godz.10.00 - 15.00 Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Sopocie.